SO
CIAL.

#Instagram #Facebook #Linkedin #TikTok #Twitter
Vezmeme si Vaše
 socky pod naše křídla.

Bez sociálních sítí,
to dnes nejde.

Uvědomujeme si, jakou moc mají sociální sítě, a proto nemeškáme a snažíme se stůj co stůj držet krok s nejnovějšími trendy i platformami. Víme, co funguje a víme, co ne. Máme bohaté zkušenosti s tvorbou atraktivních instagarmových feedů i s tvorbou contentu, který na facebooku získává sdílení. 

Dokážeme Vám zpracovat analýzu současného stavu Vašich sociálních sítí a na základě toho navrhnout nejlepší kroky. Zhodnotíme, které kanály jsou pro Váš business nejlepší a pomůžeme Vám s jejich vedením. 

Mimo přípravy kampaní, podkladů a textů na sociální sítě se postaráme i o komunikaci s Vašimi zákazníky na vybraných kanálech.

Tato služba se dobře kombinuje s influencer marketingem. 

SLUŽ
BY.

Co všechno můžeme zajistit.

ANALÝZA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Vypracujeme detailní analýzu Vašich stávajích sociálních sítí, díky čemuž získáte ucelený přehled o tom, jak si Vaše značka vede. Kdo jsou vaši fanoušci, kdy jsou aktivní a jak na ně cílit? Výstupem této analýzy je dokument s tabulkami a grafy, doplněné o naše komentáře.

CENA: 5 000 Kč dle velikosti a rozsahu Vašeho projektu.

KOMUNIKAČNÍ STRATEGIE

Pomůžeme Vám sjednotit a zlepšit vystupování na sociálních sítí. Poradíme, jak s nimi co nejlépe pracovat. Navrhneme vhodná témata a směr, kterým je dobré se řídit, jakou formou co publikovat. Komunikační strategie je základem každého úspěchu na socialních sítí. 

CENA: 2000 – 5000 Kč dle velikosti a rozsahu Vašeho projektu. 

$

Oslavíme spolupráci?

POJĎME NA TO!

Napište nám na:

marketing@stylebrunch.cz
+420 725 781 361